správa sociálních sítí

Založíme vám firemní profily na sociálních sítích (Facebook , Instagram). Vymyslíme strategii, jak propagovat váš brand a zapneme marketingové kampaně.

jak na Sociální sítě?

Dnes již žádná novinka a každý je zná.

Jsme schopni pro vás zajistit kompletní správu sociálních medií včetně marketingových strategií a kampaní s jasnými cíli. Vytvoříme poutavý a líbivý obsah, zvýšíme povědomí o vaší značce, přivedeme nové zákazníky a zvedneme zájem o vaše produkty / služby.

Uděláme průzkum trhu

Založíme firemní profily

Vytvoříme poutavý obsah

Zajímavé soutěže pro fanoušky

Nasadíme funkční strategii

Zvýšíme povědomí o vaší značce

Zaměříme se na správné publikum

Zanalyzujeme výsledky

Reporting

Pracujeme jako tým

mnohaleté zkušennosti

individuální přístup

připravené řešení

S čím vám můžeme pomoci?

Sociální sítě hýbou světem, jen v ČR je přes 4.5 miliónu aktivních uživatelů.

Založení firemních stránek

Nemáte firemní profil na Facebooku nebo Instagramu a chtěli byste jej? Rádi Vám se založením pomůžeme. Klademe důraz na správnost a efektivní prezentaci vašeho profilu, Nepodceňujte svou prezentaci na internetu.

Marketingová strategie

Uděláme průzkum trhu ve vašem oboru a vymyslíme spolu funkční marketingovou strategii přímo pro váš produkt nebo službu, kterou nabízíte. Zvýšíme povědomí o vaši značce a dáme ostatním najevo, že i s vámi se musí počítat.

Správa obsahu

Jsme vám po ruce i se správou vašeho profilu na sociálních sítích, né jednou již bylo zmíněno, že kvalitní obsah je král. Je tedy důležité být na sociálních sítích i nadále aktivní, nestačí jen založit profila čekat, co se bude dít – a od toho jsme tu my.

analýza - reporting

Pravidelně vyhodnocujeme výsledky našich marketingových plánů. Navrhujeme optimalizační řešení a reagujeme na chování trhu. Vše vám následně reportujeme a konzultujeme s vámi.

Napište nám

...a my dáme Vašim myšlenkám směr, originální tvář a funkčnost. Anebo nám napište zkrátka jen tak pro radost.