SLUŽBY

Naším hlavním principem, je individiální přístup ke každému klientovi, který je pro nás nesmírně důležitý, abychom co nejlépe porozuměli jeho potřebě a dokázali společně najít nejlepší možné řešení a to aplikovali v praxi.

Webdesign

Zastaralý design vašeho webu? Nechte si vaše stránky revitalizovat, navrhneme vám profesionální grafiku pro váš projekt / službu a vytvoříme jednoduchý a přehledný design vašeho webu.

Webdevelopment

Postrádáte na webových stránkách nějakou speciální funkci nebo potřebujete vytvořit nové stránky a budete potřebovat vlastní řešení na míru? společně vám navrhneme ideální řešení pro váš projekt.

E-shopy

Prodáváte nebo chcete prodávat na internetu? Postavíme vám vlastní eshop, včetně napojení na logistické systémy, sklad a platební brány.

Webová vizitka

Potřebujete novou microsite, landing page nebo třeba svou virtuální vizitku? Předěláme stávající, pokud vám už nevyhovují nebo navrhneme úplně nové.

Google Ads

Chcete být vidět tam kde vás lidi hledají? Uděláme průzkum trhu v rámci vašeho projektu, navrhneme a nastavíme optimální strategii, amalyzujeme výsledky a reportujeme.

Seznam (Sklik)

Buďte vidět ve vyhledávání na Seznamu a v jeho partnerské síťi ( Novinky, idnes, sport a další). Zanalyzujeme konkurenci, nastavíme cíle, vytvoříme reklamní inzeráty včetně grafiky namíru.

Heureka

Jeden z nejznámějších českých srovnávačů, kde pokud prodáváte produkty na svých stránkách, chcete být vidět. Každý rok se prodá zboží za více než 200 milionů Kč.

Zboží.cz

Další český srovnávač, konkrétně pod záštitou Seznamu. Spolu s Heurékou, nejznámější top české srovnávače pro prodej vašich produktů na internetu. Tak buďte vidět, tam kde vaše produkty hledají.

Založení profilů

Založíme vaše firemní profily a stránky na sociálních sítích, včetně jednotého vzhledu stránek a propojení s dalšími nástroji.

Správa profilů vč. tvorby obsahu

Vytvoříme jednotný design vaší stránky, naplníme profil kvalitním obsahem, vymyslíme zajímavé soutěže pro vaše fanoušky a mnoho dalšího.

Výkonnostní marketing

Uděláme průzkum ve vašem segmentu, vymyslíme společne marketingovou strategii a vytvoříme výkonnostní kampaně, které následně zanalyzujeme.

Grafické úpravy obsahu

Použijeme vaše podklady nebo uděláme vlastní, pokud žádné nemáte. Uděláme grafické úpravy a vytvoříme profesionální jednotný vzhled a vizuál vaší firemní identity.

Branding

Vymýšlíte nový projekt a potřebujete mu dát nějaký vizuál? Zařídíme kompletní branding vaší značky, od loga po návrh stránek a vizitky pro zákazníky – jednotný profesionální design.

Logo design

Staré logo za nové? Nebo ještě žádné nemáte a začínáte budovat něco nového? Vytvoříme vám logo přímo pro váš projekt včetně logo manuálu. Logo je jedna z prvních věcí se kterou vaši zákazníci přijdou do styku.

Webdesign

Vaše stránky už nejsou to co bývaly? Vytvoříme vám kompletní webdesign namíru vašich přání a požadavků přímo pro váš projekt, jedinečný design, který vás bude reprezentovat.

Grafika pro tisk

Navrhneme vizitky, akční letáky, bilboardy a bannery nebo třeba potisk na firemní oblečení, vše v jednotném stylu vašeho brandu.

Nenašli jste co jste hledali a máte speciální přání? Máme rádi výzvy, tak se s námi spojte a my uděláme co bude v našich silách.

Napište nám

...a my dáme Vašim myšlenkám směr, originální tvář a funkčnost. Anebo nám napište zkrátka jen tak pro radost.